top of page

 

 

 

JAK PŁACIĆ     

 

1.ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO PŁATNOŚCI W NAJBEZPIECZNIEJSZYM SYSTEMIE PAY-PAL 

2.DLA PAŃSTWA KTÓRZY PREFERUJĄ PŁATNOŚĆ PRZELEWEM ZAPRASZAMY DO ZAMÓWIENIA PRODUKTÓW PO PRZEZ EMAIL W ZAKŁADCE KONTAKT LUB NA ADRES EJANKOWSKI.INFO@GMAIL.COM  

ORAZ PRZELEW NA KONTO:
ING BANK ŚLĄSKI
ZAKŁAD ZŁOTNICZY
WŁADYSŁAW EJANKOWSKI
UL.GROTA ROWECKIEGO 67
43-100 TYCHY
68 1050 1399 1000 0022 7312 6348 

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA TRWA OD 5-30 DNI W ZALEŻNOŚCI OD PRODUKTU.

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY WYKONYWANE SĄ SPECJALNIE NA  PAŃSTWA ZAMÓWIENIE WG PODANYCH NP: ROZMIARÓW, KOLORÓW ZŁOTA, KAMIENI, DANYCH DO GRAWEROWANIA ITP, CO MA BEZPOŚREDNI WPŁYW NA CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA.

W PRZYPADKU GDY Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH PRZESYŁKA NIE BĘDZIE MOGŁA BYĆ  ZREALIZOWANA W PODANYM TERMINIE, POWIADOMIMY PAŃSTWA MAILOWO.

PRODUKTY Z SERII ZEGARKI ZŁOTE NIE ZAWSZE SĄ DOSTĘPNE, CO ZNACZNIE MOŻE WYDŁUŻYĆ TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA - PROSIMY O KONTAKT PRZED ZAKUPEM. 

KOSZT PRZESYŁKI

 

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ PRZESYŁKĘ   DLA WSZYSTKICH PRODUKTÓW TYLKO NA TERENIE POLSKI.

 

 

GWARANCJA MINIMUM 2-LATA

 

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ ABY OFEROWANA BIŻUTERIA SPEŁNIAŁA NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI.

KAŻDY WYRÓB WYKONYWANY JEST PRZEZ MISTRZÓW JUBILERSTWA W PRACOWNI WYPOSARZONEJ W NAJNOWOCZEŚNIEJSZE URZĄDZENIA.

OFERUJEMY PAŃSTWU 2 LETNIĄ GWARANCJĘ NA KAŻDY WYRÓB. NIEKTÓRE WYROBY OBJĘTE SĄ DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ  - WIĘCEJ INFORMACJI DOWIESZ SIE TELEFONICZNIE LUB MAILOWO. 

PROSIMY PAMIĘTAĆ IŻ USZKODZENIA NIE FABRYCZNE, WYWOŁANE MECHANICZNIE ORAZ WYROBY POZBAWIONE WAD NIE ZAWSZE PODLEGAJĄ GWARANCJI, W TAKICH SYTUACJACH  PROSIMY O KONTAKT , DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY ZAPEWNIĆ PAŃSTWU BEZPŁATNY SERWIS.

 

 

PROFESJONALNY SERWIS 

 

​ABY ZAPEWNIĆ PAŃSTWU KOMFORT I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG, NIEKTÓRE NAPRAWY WYKONUJEMY BEZPŁATNIE( TJ: ZGUBIONA CYRKONIA) , PONIEWAŻ NIE WSZYSTKIE AWARIE PODLEGAJĄ BEZPŁATNEJ NAPRAWIE, PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY.

NASZ SERWIS ZAPEWNI PAŃSTWU NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ I CENY.

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU W CELU UZYSKANIA INFORMACJI JAK DBAĆ I CZYŚCIĆ BIŻUTERIĘ.

 

 

REKLAMACJE

 

REKLAMACJE PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES MAILOWY: EJANKOWSKI.INFO@GMAIL.COM.

PROSIMY O PODANIE DANYCH: NR ZAMÓWIENIA LUB  DANYCH Z PARAGONU, NAZWY REKLAMOWANEGO PRODUKTU WRAZ Z DOKŁADNYM OPISEM PRZYCZYN REKLAMACJI. BARDZO POMOCNE I PRZYŚPIESZAJĄCE DZIAŁANIA REKLAMACYJNE BĘDZIE DOŁĄCZENIE FOTOGRAFII.  

 

ZWROT BIŻUTERII

 

JEŻELI ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO ZWRÓCIĆ  NASZ PRODUKT PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY NA ADRES EJANKOWSKI.INFO@GMAIL.COM

ZGODNIE Z USTAWĄ Z 2 MARCA 2000 ROKU W CIĄGU 10 DNI KALENDARZOWYCH OD DATY DOSTARCZENIA TOWARU, MASZ PRAWO JEGO ZWROTU BEZ PODANIA PRZYCZYN W RAMACH ODSTĄPIENIA OD UMOWY, WG OGÓLNYCH ZASAD WYNIKAJĄCYCH Z PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH ZAWIERANIA UMÓW NA ODLEGŁOŚĆ. DOTYCZY TO WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻY KONSUMENCKIEJ, A WIEC STOSUJE SIĘ TYLKO DO SPRZEDAŻY OSOBIE FIZYCZNEJ, KTÓRA DOKONUJE ZAKUPU W CELU NIEZWIĄZANYM Z DZIAŁALNOŚCIĄ ZAWODOWĄ LUB GOSPODARCZĄ. 

ZWRACANY PRODUKT NIE MOŻE NOSIĆ ŚLADÓW UŻYWANIA, KAŻDY ELEMENT MUSI BYĆ KOMPLETNY I FABRYCZNIE ZAPAKOWANY, TOWAR DOSTARCZONY W ORYGINALNYM OPAKOWANIU W STANIE NIEZMIENIONYM WRAZ Z KOPIĄ PARAGONU. W PRZYPADKU NIESPEŁNIENIA TEGO WARUNKU TOWAR NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY A PIENIĄDZE NIE ZOSTANĄ ZWRÓCONE. KOSZT PRZESYŁKI NIE  PODLEGA ZWROTOWI.

 

 POZDRAWIAMY SERDECZNIE

W.EJANKOWSKI

 

© 2016 -2021 by  jubiler ejankowski

bottom of page